Wyniki Lotowe mojegolebie.pl

Skład zarządu

FunkcjaImię i Nazwisko
Prezes ZarząduGrzegorz Sochalski
Wiceprezes ds. Lotowych Piotr Sierpiński
Wiceprezes ds. FinansowychGrzegorz Fatyga
Wiceprezes ds. GospodarczychKrzysztof Gogół
SekretarzPaweł Kowalewski
CzłonekZbigniew Kalisz
CzłonekSławomir Garwoliński
CzłonekMarek Łyjak

Skład komisji rewizyjnej

FunkcjaImię i Nazwisko
PrzewodniczącyAndrzej Kowalski
Z-ca PrzewodniczącegoMarek Kalisz
CzłonekStanisław Iwaniak
CzłonekPaweł Maciąg
CzłonekEmil Rusek

Skład komisji dyscyplinarnej

FunkcjaImię i Nazwisko
CzłonekEdward Świątkowski
CzłonekStanisław Górski
CzłonekJacek Turski
CzłonekAndrzej Moryc
CzłonekAleksander Gołofit

Skład komisji lotowej

FunkcjaImię i Nazwisko
Sekcja Nałęczów - Wojciechów PrzewodniczącySławomir Garwoliński
CzłonekPaweł Gospodarek
CzłonekAdam Szot
CzłonekKrzysztof Gogół
CzłonekPiotr Brewczak
CzłonekStanisław Iwaniak
CzłonekPrzemysław Bancyr
CzłonekŁyjak Andrzej
CzłonekMirosław Krzyżanek
Przewodniczący Sekcji Opole Piotr Sierpiński

Skład komisji zegarowej

FunkcjaImię i Nazwisko
Sekcja Nałęczów - Wojciechów PrzewodniczącyTomasz Tomczyk
CzłonekEmil Rusek
CzłonekGrzegorz Paprota
CzłonekSławomir Marek
CzłonekJarosław Danielak
CzłonekZbigniew Wójcik
CzłonekKrzysztof Krzyżan
CzłonekKonrad Draganek
CzłonekGrzegorz Fatyga
CzłonekAndrzej Kowalski
Przewodniczący Sekcji Opole Grzegorz Sochalski
CzłonekPaweł Maciąg

Delegaci do Okręgu

FunkcjaImię i Nazwisko
DelegatPiotr Sierpiński
DelegatGrzegorz Sochalski
DelegatGrzegorz Fatyga

Delegaci do Oddziału

FunkcjaImię i Nazwisko
Delegat Sekcja OpoleZbigniew Kalisz
Delegat Sekcja OpolePaweł Kowalewski
Delegat Sekcja OpoleAndrzej Mulier
Delegat Sekcja OpoleJacek Turski
Delegat Sekcja OpolePiotr Sierpiński
Delegat Sekcja OpoleKrzysztof Cisłak
Delegat Sekcja OpoleZenon Sanecki
Delegat Sekcja OpoleAndrzej Koniak
Delegat Sekcja OpoleMarek Kalisz
Delegat Sekcja OpoleWojciech Kubiś
Delegat Sekcja OpoleEdward Świątkowski
Delegat Sekcja OpolePaweł Maciąg
Delegat Sekcja OpoleGrzegorz Czyżowski
Delegat Sekcja OpoleJanusz Zaparty
Delegat Sekcja OpolePaweł Śpiewak
Delegat Sekcja OpoleGrzegorz Sochalski
Delegat Sekcja OpoleJanusz Kotowski
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówGrzegorz Fatyga
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówKrzysztof Gogół
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówMarek Łyjak
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówAdam Szot
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówKonrad Draganek
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówEmil Rusek
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówStanisław Iwaniak
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówSławomir Garwoliński
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówLeszek Walczyk
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówAndrzej Moryc
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówTomasz Tomczyk
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówPaweł Gospodarek
Delegat Sekcja Nałęczów-WojciechówPrzemysław Bancyr

Skład Zarządów Sekcji

FunkcjaImię i Nazwisko
Prezes Sekcji OpoleZbigniew Kalisz
Sekretarz Sekcji OpoleAndrzej Mulier
Skarbnik Sekcji OpolePaweł Kowalewski
Prezes Sekcji Nałęczów - WojciechówAndrzej Kowalski
Sekretarz Sekcji Nałęczów-WojciechówGrzegorz Gorgol
Skarbnik Sekcji Nałęczów - WojciechówAndrzej Łyjak